Kalkulatory pożyczek samochodowych

W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu jest nie tylko luksusem i chęcią zaimponowania, ale staje się również koniecznym warunkiem funkcjonowania w środowisku, a często zdobycia dobrej pracy. Jednak nie wszystkich stać na to, aby kupić nowy lub nawet używany pojazd. Pomocą dla takich osób są banki oferujące szeroką gamę kredytów samochodowych. Praktycznie każda placówka, poczynając od tych najmniejszych a na potentatach kończąc, posiada w swej ofercie pożyczkę na samochód. W zależności od możliwości danego banku jest on niżej lub wyżej oprocentowany oraz mniej lub bardziej przystępny dla potencjalnego kredytobiorcy.

Kredyt samochodowy może zostać przeznaczony na zakup każdego pojazdu, niezależnie od tego czy jest on nowy czy też nie będziemy jego pierwszymi właścicielami. O pożyczkę tą może starać się każdy. Szansę na jej udzielenie ma zarówno osoba prywatna, jak również osoba prawna czyli przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą.
Klient może wybrać sobie samochód na kredyt u dealera, używany w komisie bądź od znajomego, a także sprowadzić z zagranicy.

Kredyt ten może być zaciągnięty zarówno w złotówkach, jak i w walucie obcej czyli frankach szwajcarskich, euro czy dolarach. Jego kwota może zostać rozszerzona o koszty polisy OC i AC. Okres kredytowania może wynosić nawet dziesięć lat, czyli sto dwadzieścia tysięcy.
O kredyt samochodowy może wnioskować każdy klient, niezależnie od tego czy pracuje w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, o dzieło bądź kontrakt, czyli osoby pracujące w wolnych zawodach. Wniosek taki może złożyć również emeryt bądź rencista. Kredyt dostępny jest również dla rolników. W przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą możliwy jest także leasing samochodowy dostępny również w banku. O kredyt na samochód może wnioskować kilku kredytobiorców. Starając się o niego nie jest wymagany własny wkład. Dzięki niemu jednak procedura staje się nieco uproszczony, ponieważ bank wymaga wtedy jedynie zaświadczenia o zarobkach.

Tak samo jak w przypadku każdego kredytu i tym razem możemy skorzystać z kalkulatora kredytowego. Wpisując m.in. wartość samochodu, wysokość wpłaty własnej oraz interesujący nas okres kredytowania dowiemy się jaką ratę zapłacimy co miesiąc. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pożyczki prywatne pod weksel. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Kalkulatory pożyczek samochodowych

 1. Maks pisze:

  Witam potrzebuje porzeczki na kwotę 5500 zł umowa o prace na rok oraz nie uduketotwane zródło dochodu w kwocie 3500 czy jest szansa uzyskania u Państwa pożyczki

 2. Magda pisze:

  Witam potrzebuję 33000 na 10 lat. Posiadam stałe źródło dochodu. Jakie warunki muszę spełnić ? proszę o kontakt na meila.

 3. ania pisze:

  dzien dobry potrzebuje pozyczyc 50000tys na 10 lat na zobawiazania finansowe.bardzo pilnie potrzebuje tej pozyczki.jakie warunki musze spelnic?o odpowiedz prosze na maila

 4. Robert pisze:

  Witam,szukam pożyczki Jeśli to możliwe proszę o kontakt
  tel.531383917

 5. Karolina pisze:

  Witam na jakiej zasadzie te pozyczki ? Potrzebuje 6 tys na zakup auta . moj dochod to 1200 zl glownie z 500 + . moj partner pracujee tylko na czarno iysle ze rata 200 zl byla by dobrym rozwiazaniem. Czekam na odpowiedz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *